ŞİFREMİ UNUTTUM   |   RUMUZUMU UNUTTUM
Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Arkadaşlık

Yeni arkadaşlıklar kurmak istiyorsan ve bunu var olan sosyal hayatınla başaramıyorsan, izmir.net'e gelip kendine uygun arkadaşlar edinebilirsin.

Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Arkadaşlık

Yeni arkadaşlıklar kurmak istiyorsan ve bunu var olan sosyal hayatınla başaramıyorsan, izmir.net'e gelip kendine uygun arkadaşlar edinebilirsin.

1/2
 
  YA DA  

Hayatın monotonluğundan ve yalnızlıktan sıkıldın, hayatına yeni heyecanlar katmak mı istiyorsun? Çevrendeki insanlar artık sana artık tek düze mi geliyor? Yeni dostluklar , yeni arkadaşlıklar kurmak için ne yapman gerektiğini düşünüyorsan, cevap çok basit. Şehre özel arkadaşlık sitesi ile adından sıkça söz ettiren izmir.net'e hemen üye olup, seninle aynı zevklere sahip insanlarla tanışıp, yeni arkadaşlıklar kurabilirsin. Üstelik izmir.net'e üye olmak tamamen ücretsiz ve çok kolay. Diğer arkadaşlık sitelerinden farklı olarak semte özel arama seçeneği sayesinde senin aynı yerde hatta aynı sokakta oturan kişilerle tanışabilirsin. Örneğin Karşıyaka diye belirttiğin zaman sadece orada oturan insanları görebilirsin. Bu sayede mesafeler artık senin için sorun olmaktan çıkar.

İzmir'de Yapılabilecekler
izmir.net sayesinde tanışacağın ve arkadaş olacağın kişi ile İzmir'de Tarihi asansöre ile yukarıya çıkıp körfez manzarasının tadını çıkarabilir, beraber boyoz yemenin tadını çıkarabilirsin. Dilersen Kemeraltı´nda geçirilecek bir gün de öğle öğününü, tarihi Kemeraltı Börekçisi´nde su böreği yiyerek ziyafete dönüştürün. Hemen az ilerisinde bulunan Sefer Usta´nın henüz ülkede nam salmamışken işlettiği tarihi, ufacık dükkânda yiyeceğiniz kazandibi ile öğününüzü tamamlamayı tercih edebilirsin.

Hayatın koşuşturmacası senin tüm sosyal hayatını mı etkiledi? Kendine zaman ayırmaya fırsatın olmuyor mu? İşten evden evden işe bir hayat sürüyorsan ama genede yeni arkadaşlıklar kurmak istiyorsan, izmir.net ile rahatlıkla yeni kişilerle tanışabilirsin. Yeni edineceğin kız arkadaş ya da erkek arkadaş sayesinde yeni konular hakkında konuşabilir, birbirinize ortak zevklerinizden bahsedebilirsin. Senin gibi düşünen ve hisseden binlerce kişiyle tanışman için yapmak gereken çok basit. Hemen izmir.net'e üye ol ve yeni arkadaşlıkların tadını çıkar! Beklediğin aşk, sevgi, arkadaşlık hatta belki evlilik ile izmir.net sayesinde karşılaşabilirsin.

Rumuz hatırlatma

Rumuzunuzu e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.

GÖNDER

Şifre hatırlatma

Şifrenizi e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen rumuzunuzu veya kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp, gönder butonuna basın.

GÖNDER