ŞİFREMİ UNUTTUM   |   RUMUZUMU UNUTTUM
Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Dul Bayan Arkadaş

Evlenip ayrılmış olsan bile, sana uygun dul bayan arkadaşlarla tanışmak için izmir.net'e hemen üye olup, ikinci baharını yaşayabilirsin.

istanbul.net ankara.net
Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Dul bayan arkadaş mı arıyorsun?

Evlenip ayrılmış olsan bile, sana uygun dul bayan arkadaşlarla tanışmak için izmir.net'e hemen üye olup, ikinci baharını yaşayabilirsin.

1/2
 
  YA DA  

Hayat aşksız geçmeyecek kadar kısa. Daha önce evlenip ayrılmış olsan bile yeniden aşık olabilir, sevebilir hatta evlenebilirsin bile. Önemli olan kendine uygun dul bayan arkadaşı bulmak. Çevrenden gelen baskılara aldırmadan yeniden aşık olmak için daha fazla beklemene gerek yok. Önemli olan senin ne istediğin unutma. Yaşadığın çevrede sana uygun dul bayan arkadaş bulamadıysan ve artık yalnızlığına bir son vermek istiyorsan, izmir.net'e hemen ücretsiz üye ol ve aşkın için çaba sarf et. Üstelik kendine uygun kız arkadaş bulabilmek izmir.net'te oldukça kolay ve hızlı. Üye olduktan sonra profilini eksiksiz bir şekilde doldur, fotoğraflarını yükle ve diğer üyelerin profillerini incelemeye başla. Kendine uygun dul bayan arkadaşı izmir.net'te bulabileceğine emin olabilirsin. Evlenip ayrıldın diye hayattan elini eteğini çekmene gerek yok. Yaşadığın her şeyden bir ders çıkarabilir ve hayatına kaldığın yerden devam edebilirsin. Tekrardan aşık olup, sevmen için hiçbir engel yok. Önemli olan cesaretlenip, bir adım atabilmek.

Zaman hızla akıp geçiyor ve giden günler bir daha geri gelmiyor. Sen de mutluluğu yakalamak istiyorsan ve bunun için ne yapman gerektiğini bilmiyorsan, izmir.net'e gelip, senin gibi mutluluğu arayan dul bayanlarla tanışabilir ve arkadaş olabilirsin. Belki de kurulacak olan bu arkadaşlık ileride evlilik ile sonuçlanabilir. Dul bayan arkadaş sadece bir eş veya sevgili değil, çoğu zaman dert ortağı veya yön gösterebilecek biri de olabilecektir. Yaşanmışlıklar ise her iki tarafa da katkı sağlayacaktır. Bu nedenle her iki taraf emin adımlarla ilerlemeli, ilişkiden ne beklediğini ve birbirine ne kadar uyumlu olduğunu netleştirmeli. Siz de dul bayan arkadaş arıyorsanız, uyumlu ve mutlu bir ilişki için hazırsanız, hemen izmir.net'e üye ol ve beklediğin dul bayan arkadaşla tanış.
Yepyeni arkadaşlıklar yaşamak ve aşkı yeniden tatmak için daha fazla bekleme ve izmir.net'e üye ol. izmir.net'in gelişmiş arama seçeneği ile seninle aynı şehirde oturan kişilerle tanışma fırsatını yakala.

Popüler aramalar

Rumuz hatırlatma

Rumuzunuzu e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.

GÖNDER

Şifre hatırlatma

Şifrenizi e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen rumuzunuzu veya kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp, gönder butonuna basın.

GÖNDER