ŞİFREMİ UNUTTUM   |   RUMUZUMU UNUTTUM
Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Gürcü evlilik

izmir.net'e üye olup, Gürcü olduğunu belirtebilir ve Gürcü evlilik gelenekleri ile evlenmek istediğini söyleyebilirsin. Aynı kültürden geldiğin kişilerle kolayca tanışmak için izmir.net'e hemen üye olmalısın.

Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Gürcü evlilik

izmir.net'e üye olup, Gürcü olduğunu belirtebilir ve Gürcü evlilik gelenekleri ile evlenmek istediğini söyleyebilirsin. Aynı kültürden geldiğin kişilerle kolayca tanışmak için izmir.net'e hemen üye olmalısın.

1/2
 
  YA DA  

Yaşadığın çevrede seninle aynı bakış açısına sahip kişiler yok mu? Kendini etrafındaki insanlara sürekli olarak açıklama yapmak zorunda mı kalıyorsun? Belki de seninle aynı kültürden gelen kişilerle iletişime geçersen kendini daha rahat hissedebilirsin. Çünkü insanlar alışkanlıklarından kolay kolay vazgeçmek istemezler. Bu sebepten dolayı Gürcü biri ile tanışıp evlenmek istiyor olman oldukça doğal. Kendini bu konuda kötü hsissetmene gerek yok. Unutma ki senin gibi Gürcü evlilik yapmak isteyen pek çok insan var. Eğer kendi çevrenden veya iş hayatından seninle aynı kültürden gelen kişiyi bulamadıysan Gürcü evlilik siteleri yolunu denemelisin. izmir.net'e üye olduktan sonra profiline gerekli bilgileri yaz ve Gürcü evlilik adetleri ile evlenmek istediğini belirt. Bu sayede senin profilini inceleyen diğer üyelere seni daha yakından tanıma fırsatı sunmuş olursun. Kendi karakterine uygun kişileri bulmak için fazla beklemene gerek yok. Hayat hızla akıp geçiyor ve sen mutlu bir yuvan olsun istiyorsan artık harekete geçme vakti geldi. Beğendiğin üyelerle sohbet etmek ve mesajlaşmak için daha ne bekliyorsun? Hayallerini kurduğun Gürcü evlilik seni izmir.net'te bekliyor. Mutluluğa bu kadar yakın olduğunun farkına var, unutma bu hayatta bir tek akıp giden zamana karşı bir şey yapamazsın.

Gürcü Evlilik Adetleri
Gürcüler için evlilik oldukça ciddiye alınan ve ritüelleri olan merasimlerden oluşur. Gelini evden almaya geldiklerinde gelinin arkadaşları veya varsa kardeşi damat tarafından bir hediye ister. Hediye alınmadan kız verilmez. Hediye verildikten sonra gelin ata bindirilip, erkek tarafı ile düğüne gidilir. Hayatları bereketli olsun diye başlarından buğday, arpa, pirinçler atılır.

Tüm bu adetleri beraber yaşamak isteyeceğin ve mutluluğa beraber yelken açabileceğin birini hala bulamadıysan, çözüm seni izmir.net'te bekliyor. Belki daha önce mutluluğu bulamadın ama bu bulamayacağın anlamına gelmez. Aşkı yaşamak için henüz şansın var. Mutluluk seni izmir.net'te bekliyor.

Rumuz hatırlatma

Rumuzunuzu e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.

GÖNDER

Şifre hatırlatma

Şifrenizi e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen rumuzunuzu veya kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp, gönder butonuna basın.

GÖNDER