ŞİFREMİ UNUTTUM   |   RUMUZUMU UNUTTUM
Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Laz Evlilik

Ortak kültürü paylaştığın biri ile dünya evine girmek istiyorsan ancak doğru kişi henüz karşına çıkmadıysa, izmir.net seni ruh eşinle tanıştırmaya hazır.

Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Laz Evlilik

Ortak kültürü paylaştığın biri ile dünya evine girmek istiyorsan ancak doğru kişi henüz karşına çıkmadıysa, izmir.net seni ruh eşinle tanıştırmaya hazır.

1/2
 
  YA DA  

Hayat artık sana çok mu monoton geliyor? Eski değerlerin ve geleneklerin artık yok olmaya yüz tutmasına rağmen Laz evlilik geleneklerine göre mi evlenmek istiyorsun? Hangi şehirde yaşarsan yaşa şehre özel arkadaşlık sitesi izmir.net sayesinde aradığın doğru ruh eşin ile tanışabilirsin. Hayatında sürekli var olan rutinliği bozmak için artık yeni insanlarla tanışmanın vakti geldi. Ama sosyal çevren buna elverişli değilse evlilik sitesi olan izmir.net'i deneyebilirsin. Üstelik izmir.net'e üye olmak oldukça hızlı ve kolay. Hayatının aşkı belki de tek tuş uzağında. Üye olmak için daha ne bekliyorsun? Üye olduktan sonra profilini istediğin şekilde doldurabilir, kendini en iyi ifade ettiğini düşündüğün bilgilere yer verebilirsin. Senin gibi Laz biri ile evlenmek için Laz evlilik sitelerini denemek için dha fazla zaman kaybetme.

Hayatın o en önemli gününde her detayın bir anlamı vardır.Hep o günü düşleriz.O günü unutulmaz kılan en önemli ayrıntılar kuşkusuz düğün,nişan,kına geceleri ve yıl dönümleri gibi özel anlarınıza ev sahipliği yapacak mekan,çok önemlidir.İzmir Seyirtepe o eşsiz manzarası, masallardaki gibi olağanüstü keyif verici kalitesiyle bu özel gününüze ev sahipliği yapmaya aday! Hayallerindeki Laz evliliğin düğününün bu eşsiz yerde yapabilirsin. Bu sayede konukların hem kendi geleneklerine uygun bir düğüne gelmiş olmanın hem de mükemmel manzaranın tadını çıkarabilirler.

Herkes hayatının kadınını ve erkeğini arıyor. Hayalindeki kişiye ulaşman ise günümüz koşullarında artık çok kolay değil. Mutlu, huzurlu ve sağlıklı bir evlilik yapmak herkesin hayali. Laz evlilik yapmak istemek gayet güzel ama asıl sorun seninle aynı düşüncede olan bir eş adayını bulabilmek. Evlilik hayali kuranlar öncelikle hayatlarını keyifle paylaşabilecekleri bir eş adayı bulmalı. Bu sitelere üye olarak kısa sürede sana uygun adaylarla tanışabilirsin. İzdivaç için gerekli adımlar burada hem daha hızlı hem de güvenli. Güvenilir bir sitede pek çok alternatif profil arasından sana uygun olanı seç ve ilk adımı at. Bunun için tek yapman gereken siteye üye olmak. Kolayca üye olduktan sonra yapacağınız kritere göre arama ile Laz evlilik yapma hayallerine kavuşabilirsin.

Rumuz hatırlatma

Rumuzunuzu e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.

GÖNDER

Şifre hatırlatma

Şifrenizi e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen rumuzunuzu veya kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp, gönder butonuna basın.

GÖNDER