ŞİFREMİ UNUTTUM   |   RUMUZUMU UNUTTUM
Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Sevgili Bul

Etrafındaki herkes artık sana sevgili bul diye sıkıştırıyorsa ve sen de artık kendini bir ilişkiye hazır hissediyorsan ama doğru kişiyi bulmak için vaktin yoksa izmir.net'e gel, hayalindeki aşkla tanış.

Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Sevgili mi arıyorsun?

Etrafındaki herkes artık sana sevgili bul diye sıkıştırıyorsa ve sen de artık kendini bir ilişkiye hazır hissediyorsan ama doğru kişiyi bulmak için vaktin yoksa izmir.net'e gel, hayalindeki aşkla tanış.

1/2
 
  YA DA  

Çağımız en büyük sorunlarından biri olan zamansızlık artık ikili ilişkileride etkilemeye başladı. Özellikle çalışan kesim için bu sorun daha da fazla. Tüm bu sorunların üstüne bir de çevresinden ve ailesinden sürekli duyduğu artık kendine uygun bir sevgili bul lafından bunalanların sayısı ise her geçen gün artmakta. Aslında her insan içten içe kendini bir ilişkiye hazır olup olmadığını sorgular. Kimi zaman doğru zamanın gelmediğine kimi zaman ise önceliklerinin farklı olduğuna karar verir. Eğer sen de artık eski önceliklerini tamamladıysan ve sevgili bul laflarını daha fazla işitmek istemiyorsan yapman gerekeni biliyorsun. Tüm bunları bir kenara bırakırsan, kendine uygun bir sevgili bulabilmek için genede zamanın yoksa arkadaşlık siteleri yolunu deneyebilirsin. Hayatın yalnız geçemeyecek kadar kısa olduğunu unutma ve senin gibi kendine uygun birini arayan binlerce insan olduğunu sakın aklından çıkarma. Aşkı bulmak için hiçbir zaman geç değildir.

Sevgili Bulmanın Yolları
Sevgili bul demek kolay ancak söylemek yetmiyor. Bunu için çaba ve emek sarf etmek gerekir. Çevrenden ve sosyal hayatından kendine uygun bir kız arkadaş veya erkek arkadaş bulmadıysan, şansını bir de arkadaşlık sitelerinde deneyebilirsin. Üstelik bu sitelere üye olmak sanılanın aksine oldukça kolay ve hızlı. Yapman gereken izmir.net'e gelip kendine uygun kişilerin profillerini gezmeden önce kendi profilini en doğru bir şekilde doldurup, kendini en iyi şekilde tanıtmak ve sevgilin olmasını istediğin kişiden neler aradığını belirtmek. Ayrıca izmir.net'in gelişmiş arama seçenekleri sayesinde aradığın özellikleri en ince ayrıntısına kadar belirtebilir ve bu sayede sana en uygun kişi ile iletişime geçebilirsin.

Etrafında sevgili bul diye sürekli konuşan arkadaşlarının bu isteklerinin seni önemsedikleri ve mutlu olmanı istedikleri için olduğunu unutma ve sen de artık mutlu olmak için bir adım at. İçindeki cesareti bulup çıkarsan her şey çok daha hızlı bir şekilde çözülecek.

Popüler aramalar

Rumuz hatırlatma

Rumuzunuzu e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.

GÖNDER

Şifre hatırlatma

Şifrenizi e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen rumuzunuzu veya kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp, gönder butonuna basın.

GÖNDER