ŞİFREMİ UNUTTUM   |   RUMUZUMU UNUTTUM
Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Alevi Evlilik

Alevi inancına uygun bir evlilik gerçekleştirmek istiyorsan, senin gibi düşünen binlerce kişi ile tanışmak için daha fazla beklemene gerek yok

istanbul.net ankara.net
Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Alevi Evlilik

Alevi inancına uygun bir evlilik gerçekleştirmek istiyorsan, senin gibi düşünen binlerce kişi ile tanışmak için daha fazla beklemene gerek yok

1/2
 
  YA DA  

İzmir'in nüfusunun %15'ni Aleviler oluşturur. Sen de İzmir'de yaşayıp kendi mezhebinden olan kişilerle tanışmak istiyorsan ama yüzyüze iletişimde başarılı olmadığını düşünüyorsan, izmir.net senin bu derdine çözüm sunuyor. İzmir.net'e üye ol, profilini doldur ve Alevi evlilik yapmak istediğini belirt. Bu sayede seninle aynı görüşü paylaşan diğer üyelerle daha hızlı iletişime geçebilir ve sohbet etmeye başlayabilirsin. Kendi mezhebinden olan biri ile evlenme isteğini hayal olmaktan çıkarabilirsin. izmir.net sayesinde Alevi bir kadın ve erkeğin dini inancına ve gelecek kaygılarına ortak olacak birini bulmak, ileri yaşlarında yalnız kalmamak ve hayatı paylaşmak için ideal bir eş bulmak Alevi arkadaşlık sitesi sayesinde artık hayal değil. . Uzun ve mutlu ilişkiler üzerine yapılan araştırmalara göre, ortak yanları çok olan çiftler yaşanan kritik durumları daha kolay aşabiliyor ve daha çabuk uzlaşıyor. Hayatı dolu dolu yaşamak için önce doğru insanı bulmalı. Yalnızlık hiçbir zaman insana göre bir şey olmadı. Zaman zaman kafa dinlemek için kendi köşesine çekilse de insanoğlu, genelde gündelik hayatı paylaşmaktan yanadır.

Çok sayıda evlilik sitesi var ve bu sitelerin binlerce de üyesi var. Sen de artık evlenmek istiyor; ancak kendi kriterlerine ve karakterine uygun bir dini evlilik sitesi arıyorsan kalbine ve aklına uygun bir eş bulmaya çok yakınsın demektir. Öncelikle aradığın aşkı bulmak için gözlerinizi dört aç ve çevrende sana uygun bir eş adayı olup olmadığını araştırın. Eğer iş çevrende ya da arkadaş çevrende fikrine uygun birini bulamadıysan bir dini evlenme sitesi için üyelik oluşturmayı denemeye ne dersin? Hayat yalnız geçirilmeyecek kadar kısa. Hayatının kiymetini bilip, mutlu bir yuva kurmak için artık daha fazla beklemene gerek yok. Alevi evlilik sitesi izmir.net'e hemen üye ol ve senin gibi Alevi evlilik yapmak isteyen binlerce üyemiz ile sohbet etme imkanına sahip ol.

Rumuz hatırlatma

Rumuzunuzu e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.

GÖNDER

Şifre hatırlatma

Şifrenizi e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen rumuzunuzu veya kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp, gönder butonuna basın.

GÖNDER