ŞİFREMİ UNUTTUM   |   RUMUZUMU UNUTTUM
Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

İslami evlilik

Kurmak istediğini aileyi islami evlilik kurallarına göre yapmak istiyorsan, izmir.net seni hayalindeki eş ile tanıştırmak için bekliyor!

istanbul.net ankara.net
Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

İslami evlilik

Kurmak istediğini aileyi islami evlilik kurallarına göre yapmak istiyorsan, izmir.net seni hayalindeki eş ile tanıştırmak için bekliyor!

1/2
 
  YA DA  

Evlilik ve aile İslam dini için en kutsal ve en temel yapı taşıdır. Kuracağın yuvanın İslam dininin kurallarına uygun olarak gerçekleşmesini istiyorsan, islami dini evlilik sitesi ile kendine uygun bir eş bulabilirsin. Çevrende senin gibi düşünen birisi yoksa ya da daha önce başkaları ile denedin ama bir türlü olmadıysa, üzülme ve vazgeçmene gerek yok. İslami evlilik siteleri seni kendi inançlarına uygun kişilerle tanıştırmak için burada. izmir.net'te aradığın aşkı bulabileceğinden hiç şüphen olmasın. Hemen üyelik işlemi gerçekleştir ve mutlu bir yuva kurabilmek için ilk adımı atmış ol. Üye olduktan sonra profiline islamı evlilik kurallarına göre evlenmek istediğini belirt ve aramaya başla. Unutma izmir.net'te senin gibi binlerce insanda yol arkadaşını arıyor.
İslamiyet kurallarına uygun islami evlilik yapmak için kalp ve fikir olarak uyum sağladığın kişileri seçmelisin. Bu kişilerle islami evlilik yapabilir, Allah nezdinde hayatlarınızı birleştirerek huzur bulabilirsin. Huzurlu bir islami evlilik için kişilerin uyumu çok önemlidir. Erkek de kadın da dini vecibelerini yerine getiren, hayatın zorluklarına birlikte dayanmasını ve mutluluğun kıymetini bilen kişiler olmalıdır.
Müslüman bir erkekle kadının evlenmeleri için önce aileler tarafından birbirlerine uygun olup olmadıkları araştırılır daha sonra evlenmeleri uygun görülürse çiftlerin görüşmelerine müsade edilir. Sen de tüm islami kurallara uygun bir şekilde evlenmek istiyor ama doğru kişiyi henüz bulamadıysan islami evlilik sitesi izmir.net sayesinde aradığın kişiye kavuşabilirsin.
Evleneceğin insanda önemli olan seninle aynı inanışa ve yaşayışa sahip biriyle hayatını paylaşmaktır. İslamda evlilik temellerinden birisi de kadının ve erkeğin islamiyet içerisindeki görevlerini bilmesi, ibadetlerini aksatmamasıdır. İslamda evlilik kurallarına göre yaşayan ve hayatı paylaşan çiftler için huzur ve mutluluk da kaçınılmazdır. İslami kurallar ile çerçevesi çizilmiş bir evlilik yapmak istiyorsan, senin gibi Allah inancı tam, ibadet görevlerini yerine getiren biri ile evlenmelisin.

Rumuz hatırlatma

Rumuzunuzu e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.

GÖNDER

Şifre hatırlatma

Şifrenizi e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen rumuzunuzu veya kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp, gönder butonuna basın.

GÖNDER