ŞİFREMİ UNUTTUM   |   RUMUZUMU UNUTTUM
Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Kiraz

Arkadaşlık Kiraz şeklinde bir internet aramasıyla sana uygun, evlilik düşünebileceğin kişiler ile tanışmak için hazırlan.

istanbul.net ankara.net
Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Kiraz'da arkadaş mı arıyorsun?

Arkadaşlık Kiraz şeklinde bir internet aramasıyla sana uygun, evlilik düşünebileceğin kişiler ile tanışmak için hazırlan.

1/2
 
  YA DA  
Arkadaşlık Kiraz

İzmir'in şirin mi şirin Kiraz ilçesinde yaşıyor, burada senin gibi arkadaş arayanlarla tanışmak mı istiyorsun? Öyleyse şehre özel arkadaşlık sitesi olan izmir.net'e üye olmaya ve buradaki çok sayıda arkadaşlık arayan kişi ile tanışmaya ne dersin? izmir.net'te oluşturacağın bir profil ile siteye giriş yapabilir, beğendiğin kişilerle anında sohbet etmeye başlayabilirsin. Ayrıca buradaki kişilerin profillerini de ücretsiz olarak gezebilir, sitedeki arkadaş arama bölümünden senin için en uygun kız arkadaş ya da erkek arkadaş adaylarını bulabilirsin. Unutma ki senin gibi aşk, partner ve güzel bir ilişki arayan onlarca Kirazlı var. Sen de arkadaş arıyorum diyen bu kalabalığın içindeki yerini bir an önce al ve arkadaşlık siteleri ya da evlilik siteleri ile aşk bulma şansını artır. Siteden tanıştığın kız veya erkek arkadaşınla bir kafede buluşup, içilen çaylar eşliğinde onu daha yakından tanıma fırsatı yakalayabilirsin. Bu sohbetiniz daha sonraki buluşmalarda nereleri gezeceğinize karar vermen için iyi bir fırsat olabilir. Belki de partnerin tarihi gezilerden hoşlanıyordur. Kiraz'ın tarihi yerlerle ve eserlerle dolu olduğunu unutma ve şansını iyi değerlendir. Partnerinle birlikte 1300'lü yıllardan kalma İsa Bey Camisi'ni gezebilir ve belki de resmi nikahtan sonra gerçekleşecek olan dini nikahınızı burada kıymaya karar verebilirsiniz. Dilerseniz Kaleköy'deki antik kalıntıları görmeye gidip, Gymnasium'u gezebilir ve Nekropol alanını keşfedebilirsiniz. Bir başka seçeneğiniz ise Selçuklular döneminden kalma Hisar Köyü'ndeki Asar Kalesi, Erenler Tepesi'ndeki kaya mezarlıkları veya Çayağzı Köyü kalıntıları. Adeta anıtsal bir görüntüye sahip olan Haliller Çeşmesi de gezilebilecek eşsiz yerlerden biri.

Daha önce başından bir evlilik geçmiş ancak aradığı aşkı bulamamış çok sayıdaki kişinin de ikinci bir şans için üye olduğu izmir.net'in sana hayatının aşkını getirmesine izin ver. Yapman gereken tek şey, arkadaşlık Kiraz şeklinde bir internet aramasıyla sana uygun, evlilik düşünebileceğin kişiler ile tanışmak.

Rumuz hatırlatma

Rumuzunuzu e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.

GÖNDER

Şifre hatırlatma

Şifrenizi e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen rumuzunuzu veya kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp, gönder butonuna basın.

GÖNDER