ŞİFREMİ UNUTTUM   |   RUMUZUMU UNUTTUM
Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Konak

Konak'taki yalnız kalplerle tanışmanı kolaylaştıracak Arkadaşlık Konak internet araması ile hayatını renklendirebilirsin.

istanbul.net ankara.net
Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Konak'ta arkadaş mı arıyorsun?

Konak'taki yalnız kalplerle tanışmanı kolaylaştıracak Arkadaşlık Konak internet araması ile hayatını renklendirebilirsin.

1/2
 
  YA DA  
Arkadaşlık Konak

Konak sahilinde birlikte gezebileceğin, güzel havalarda Kordon'da ele ele tutuşup yürüyüş yapabileceğin bir arkadaş mı istiyorsun? Güzel bir arkadaşlık ile günün stresinden uzaklaşıp sıcak yaz akşamlarının keyfini çıkarmak için arkadaşlık siteleri ve evlilik siteleri için profil oluştur ve aradığın aşk ile tanışma şansını yakala. izmir.net seni çok sayıda kız arkadaş ya da erkek arkadaş ile tanıştırmak için sabırsızlanıyor. Burada oluşturacağın bir profil ile site içindeki arkadaş arama bölümünden kendi kriterlerine uygun çok sayıda insanla tanışabilir, hayallerindeki partner ile beraber olabilirsin. Arkadaş arıyorum diyorsan yapman gereken şey Konak'taki yalnız kalplerle tanışmanı kolaylaştıracak Arkadaşlık Konak internet araması. Belki mutlu bir evlilik ile taçlanacak bir ilişki için arkadaş siteleri arasından en çok üyeye sahip izmir.net'te beğendiğin profilleri ücretsiz olarak gezmen gerekiyordur. Üstelik izmir.net üzerinde online olan üyeler ile hemen canlı sohbet etmeye başlayabilirsin. Siteden tanıştığın kız veya erkek arkadaşınla bir cafede buluşup bir şeyler içerken ona kendinden bahsedebilirsin. Kıbrıs Şehitleri Caddesi'ndeki mekanlardan birine gidip eğlenceli anlar yaşarken bir yandan da onu daha yakından tanıma fırsatı bulabilirsin. Ya da kız veya erkek arkadaşınla birlikte Gazi Kadınlar Sokağı'na gidip eğlencenin yanında biraz da nostaljik anlar yaşayabilirsiniz. Eğer partnerin bu gezinin nostalji kısmından hoşlandıysa, onun elinde tut ve doğruca Kemeraltı Çarşısı'na gidin. Bu güzel geziyi unutulmaz bir anıya çevirmeye niyetliysen sonraki duraklarınız; Saat Kulesi, Tarihi Asansör ve Konak İskelesi olmalıdır. Belki de partnerin daha çok tarih meraklısıdır. O zaman onunla el ele bir tarih gezisine İzmir Agora'dan başlayabilirsin. Daha sonra Atatürk Müzesi, Atatürk Gençlik Müzesi, Ahmet Piriştina Kent Arşivi Müzesi ve İzmir Kültürpark gibi eşsiz tarihi mekanları gezerken ilişkinizin geleceği hakkında konuşabilirsiniz.

Eğer başından bir evlilik geçtiyse ve sen ikinci bir şans istiyor, mutlu olacağın kişiyi arıyorsan doğru yerdesin. Senin gibi onlarca yalnız kalp ile tanışmak ve ikinci baharını yaşamak isteyen dul bayan ve dul baylarla tanışma fırsatını kaçırma.

Rumuz hatırlatma

Rumuzunuzu e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.

GÖNDER

Şifre hatırlatma

Şifrenizi e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen rumuzunuzu veya kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp, gönder butonuna basın.

GÖNDER