ŞİFREMİ UNUTTUM   |   RUMUZUMU UNUTTUM
Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Buca

Kız arkadaş ya da erkek arkadaş arayan binlerce kişiye arkadaşlık Buca araması yaparak ulaşabilirsin.

istanbul.net ankara.net
Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Buca'da arkadaş mı arıyorsun?

Kız arkadaş ya da erkek arkadaş arayan binlerce kişiye arkadaşlık Buca araması yaparak ulaşabilirsin.

1/2
 
  YA DA  
Arkadaşlık Buca

Şehrin kalabalığından ve gürültüsünden sıkıldın ve yanında huzurlu hissedebileceğin bir arkadaş mı arıyorsun? Sıcak yaz günlerinin tadını birlikte çıkarabileceğin, deniz kenarlarında birlikte dolaşabileceğin bir aşk ve güzel bir ilişki için elini çabuk tut. Buca'da yaşayan, kız arkadaş ya da erkek arkadaş arayan binlerce kişiye arkadaşlık Buca araması yaparak ulaşabilirsin. Yapacağın aramadan sonra senin gibi yeni bir arkadaşlık arayan ne kadar çok insanın olduğunu gördüğünde şaşıracaksın.

İzmir Buca'da bulabileceğin bir arkadaşınla Buca Göleti'nde unutulmaz anlar yaşayabilir, keyifli saatler geçirebilirsin. Buradan Hasan Ağa Bahçesi'ne gidebilir, arkadaşınla başbaşa kalabilir, bu güzel ortamda huzuru bulabilirsin. Dilersen içeride bulunan kafetarya ve buz pateninden faydalanabilirsin. İzmir.net'te tanıştığın kişilerle güzel arkadaşlıklar edinebilir, belki de geleceğe dair önemli adımlar atabilirsin. Ayrıca Buca Hipodrumu'na gidebilir,arkadaşlarınla at yarışlarını izleyebilirsin. İzmir Buca'da kesinlikle Forbes Sevgi Yolu'na gitmelisin. 1 km. uzunluğunda; içerisinde akan dereleri, oturma grupları ile vatandaşların seyir imkanı bulduğu evcil hayvan barınakları rengarenk tuğladan döşenmiş yürüme yolları ile bu güzel yolda keyifli zaman geçirebilirsin.

Daha fazla bekleme ve izmir.net'te ücretsiz bir üyelik oluştur. Burada oluşturduğun üyelik ile hemen site içi sohbet etmeye başlayabilir, arkadaş çevreni genişletebilirsin. Aradığın bir dul bayan ise onu da burada bulma şansın var. Arkadaşlık siteleri ya da evlilik siteleri hakkında önyargılı olmaktan vazgeç. Belki de her zaman aradığın ama bir türü bulamadığın o güzel partner buradadır. İlişki yaşamak isteyenlerin ve arkadaş arıyorum diyenlerin, hatta evlilik planları kuranların buluşma noktası olan izmir.net, seni yeni insanlarla tanıştırmaya hazır. Tek yapman gereken siteye girip arkadaş arama butonu ile sana uygun kişileri bulmak.

Rumuz hatırlatma

Rumuzunuzu e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.

GÖNDER

Şifre hatırlatma

Şifrenizi e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen rumuzunuzu veya kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp, gönder butonuna basın.

GÖNDER