ŞİFREMİ UNUTTUM   |   RUMUZUMU UNUTTUM
Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Ödemiş

Yapman gereken şey internete girip, arkadaşlık Ödemiş araması yapmak kadar kolay.

istanbul.net ankara.net
Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Ödemiş'te arkadaş mı arıyorsun?

Yapman gereken şey internete girip, arkadaşlık Ödemiş araması yapmak kadar kolay.

1/2
 
  YA DA  
Arkadaşlık Ödemiş

İzmir'in Ödemiş ilçesinde yaşayan, yeni bir arkadaş bulmak ve heyecan dolu bir ilişki yaşamak isteyenler için kendilerine uygun partner bulmak artık hiç de zor değil. Yepyeni bir arkadaşlık ile yalnızlığını dindirmek isteyenlerin buluşma noktası olan arkadaşlık siteleri ve evlilik siteleri, kendileri için uygun kız arkadaş veya erkek arkadaş arayanları hayallerini kurdukları aşk ile tanıştırıyor. Sen de daha fazla vakit kaybetme ve yaklaşan yaz mevsimini sevgilin ile geçirmek, güzel havaların tadını sevdiğinle çıkarmak için işe koyul. Siteden tanıştığın kız ya da erkek arkadaşınla buluşup, çay içerken onu daha yakından tanıma şansı yakalayabilirsin. Partnerinin nelerden hoşlandığını bu sohbet aracılığıyla öğrenebilir ve onunla birlikte çok keyif alabileceğiniz geziler planlayabilirsin. Mesela tarihsel ve kültürel dokuyu iliklerinize kadar hissedeceğiniz ve aynı zamanda sessiz, sakin bir hafta sonu geçirmek isterseniz iki günlük Birgi gezisi tam da size uygun. Birgi'nin tarih dolu sokaklarını keşfederken İmam-ı Birgivi Türbesi'ni, Sandıkoğlu Konağı'nı, Aydınoğlu Mehmet Bey Camisi'ni ve Eski Birgi Evi'ni ziyaret edebilirsiniz. Ertesi gün Gölcük'e gidip gölün etrafını gezebilir, Gökköye uğrayıp köy kahvesinde çay içip Ödemiş'e doğru yola koyulabilirsiniz. Ödemiş'in meşhur köftesini Dostol veya Hurşit Kebap'ta yiyip bu geziyi unutulmaz hale getirmek senin elinde. Bunun için tek yapman gereken izmir.net'e ücretsiz bir şekilde üye olmak.

Arkadaş arıyorum diyen onlarca Ödemişli ile tanışmak, arkadaş çevreni genişletmek ve belki sana uygun olan kişi ile tanışıp evlilik yolunda ilerlemek için daha fazla bekleme... Yapman gereken şey internete girip, arkadaşlık Ödemiş araması yapmak kadar kolay. Bu arama ile senin gibi arkadaş arıyorum diyenlerle buluşup izmir.net arkadaşlık sitesine üye olabilir, burada ücretsiz üyelik oluşturabilir ve site içinde hemen sohbet etmeye başlayabilirsin.

Eğer aradığın kişi sana uygun bir dul bayansa onu da izmir.net'ten bulma şansın var. Güzel bir ilişki ve aşk için daha fazla bekleme!

Rumuz hatırlatma

Rumuzunuzu e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.

GÖNDER

Şifre hatırlatma

Şifrenizi e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen rumuzunuzu veya kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp, gönder butonuna basın.

GÖNDER