ŞİFREMİ UNUTTUM   |   RUMUZUMU UNUTTUM
Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Menderes

Arkadaşlık Menderes aramasıyla hayallerindeki aşka kavuşan şanslı kişiler arasına girmeye hazırlan.

istanbul.net ankara.net
Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Menderes'te arkadaş mı arıyorsun?

Arkadaşlık Menderes aramasıyla hayallerindeki aşka kavuşan şanslı kişiler arasına girmeye hazırlan.

1/2
 
  YA DA  
Arkadaşlık Menderes

Arkadaş çevrende ve iş çevrende aradığın aşk ie tanışma şansını bulamadıysan, şimdiye kadar hayalini kurduğun mutlu bir ilişki yaşamak ve hatta belki de evlilk yolunda bir adım atmak adına arkadaşlık siteleri veya evlilik siteleri için üyelikler oluşturabilirsin. Oluşturduğun üyelik ile site içindeki beğendiğin profilleri ücretsiz olarak gezebilir ve arkadaş çevreni de böylece genişletebilirsin. Bunun için sana yardımcı olacak izmir.net'e üye olmaya ve buradaki arkadaş arama butonu ile senin kriterlerine uygun kız arkadaş ya da erkek arkadaş araması yapmaya hazır mısın? Seni bekleyen partner ile tanışmak için bu fırsatı kaçırma ve elini çabuk tut. Yeni bir arkadaşlık, yepyeni bir heyecan için arkadaş arıyorum diyen, arkadaşlık Menderes aramasıyla hayallerindeki aşka kavuşan şanslı kişiler arasına girmeye hazırlan. izmir.net'ten tanıştığın kız veya erkek arkadaşınla bir kafede buluşup onu daha yakından tanıyabilirsin. Bu esnada onun ilgi alanlarını öğrenmeyi unutma, çünkü Menderes'de beraberce yapabileceğiniz bir sürü etkinlik var. Belki de doğa sporlarından hoşlanan bir partnerin var. Ona ayak uydurmak için, onunla birlikte Gümüldür Orman Kampı'nda ve çevresinde gidebilir ve bir yandan spor yaparken bir yandan da ilişkinizin geleceğini mükemmel bir manzara eşliğinde konuşabilirsiniz. Gümüldür demişken, mandalinasından söz etmemek olmaz. Eğer bu geziyi sonbahar aylarına, mandalinaların toplanma mevsimine denk getirirsen, sen ve partnerin bu eşsiz lezzeti tatma olanağı bulacaksınız. Belki de partnerin tam bir tarih tutkunu. O zaman onunla el ele bir tarihi yolculuğa çıkabilirsin. Şanslısın ki Menderes tarihi mekanlar bakımından son derece zengin bir yer. Kalkolitik Çağ'dan kalma Bakla Tepe, İyon kentlerinden Kolophon, Helenistik döneme şahitlik etmiş Klaros gibi tarihi mekanları bu gezi kapsamına alıp, unutulmaz bir anı haline çevirebilirsin.

İkinci evliliklerini yapmak isteyen binlerce kişinin de arkadaşlık sitelerinde aşkı aradıklarını unutma. Sen de hayalindeki dul bayan arkadaş ile burada tanışmayacağını nereden bilebilirsin ki...

Rumuz hatırlatma

Rumuzunuzu e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.

GÖNDER

Şifre hatırlatma

Şifrenizi e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen rumuzunuzu veya kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp, gönder butonuna basın.

GÖNDER