ŞİFREMİ UNUTTUM   |   RUMUZUMU UNUTTUM
Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Kemalpaşa

Arkadaşlık Kemalpaşa şeklinde yapacağın bir internet araması ile senin gibi yalnızlığını dindirmek isteyen onlarca İzmirli ile tanışabilirsin.

istanbul.net ankara.net
Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Kemalpaşa'da arkadaş mı arıyorsun?

Arkadaşlık Kemalpaşa şeklinde yapacağın bir internet araması ile senin gibi yalnızlığını dindirmek isteyen onlarca İzmirli ile tanışabilirsin.

1/2
 
  YA DA  
Arkadaşlık Kemalpaşa

Yaz mevsimi seni heyecanlandırıyor mu? Yepyeni bir arkadaş, aşk ve partner mi arıyorsun? Çok sayıda arkadaşlık kurmak ve belki de hayallerinizdeki gibi bir ilişki yaşamak için neden arkadaşlık siteleri ve evlilik siteleri için profil oluşturmuyorsun? Oluşturacağın profil ile site içindeki arkadaş arama bölümünden kendi kriterlerine uygun kız arkadaş veya erkek arkadaş bulabilirsin. Bunun için arkadaşlık Kemalpaşa şeklinde yapacağın bir internet araması ile senin gibi yalnızlığını dindirmek isteyen onlarca İzmirli ile tanışabilir, arkadaş çevreni genişletebilirsin. izmir.net seni yeni insanlarla tanıştırmaya hazır. Buradaki hesabınla siteye girip beğendiğin kişilerin profillerini ücretsiz olarak gezebilirsin. Unutmay ki aşk arayan yalnızca sen değilsin ve senin gibi birçok kişi arkadaş arıyorum diyerek arkadaşlık sitelerinde sohbet ediyor. Mutlu olma şansını kaçırma ve aradığın gibi bir ilişki için kendine uygun bir partner aramaya başla. izmir.net'te tanıştığın kız ya da erkek arkadışınla beraber bir cafede gidip, içilen çaylar çaylar eşliğinde onu daha yakından tanıma fırsatı bulabilirsin. Siteden tanıştığın partnerinle birlikte Kemalpaşa'nın eşsiz tarihini beraber keşfedebilirsiniz.

izmir.net'te tanışıp arkadaş olacağın kişi ile Kemalpaşa'nın tarihi simgelerinden, eski adı Nymphaeion olan Kız Kulesi'ne gidebilir daha sonra Nif Kalesi'ni keşfedebilir ve Çinili Anıt'ı ziyaret edebilirsin. Dilersen bunların yanı sıra Hamza Baba Türbesi'ne gidebilir veya Çarşı Camii'ni ziyaret edebilirsiniz. Belki de partnerinle evlenme kararı alıp, resmi nikahtan sonra yapılacak olan dini nikaıhınızı bu camide yapmaya karar vereceksiniz. Belki de partnerin ve sen doğa yürüyüşleri yapmaktan hoşlanıyorsunuzdur. O zaman Karabel bölgesi bu etkinlik için ideal başlangıç noktası olacaktır. Yol kenarındaki Karabel orman içi dinlenme yerinde mola verip ovadaki yaz sıcağından kurtularak piknik yapabilir, bu çevreden aşağıda uçsuz bucaksız görülen ovaları, sıra sıra köyleri, çam, zeytin ve kiraz ağaçlarının birlikteliğini seyredebilirsiniz . Yakındaki köylere uğrayıp yaz sebzeleri ve meyvelerinden alabilirsiniz.

Yalnızlığını dindirmek isteyen, başından bir evlilik geçmiş; fakat aradığı aşk ile tanışma fırsatını bulamamış kişilerin de buluşma noktası olan izmir.net seni belki de aradığın dul bayan ile tanışma fırsatı sunacak.

Rumuz hatırlatma

Rumuzunuzu e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.

GÖNDER

Şifre hatırlatma

Şifrenizi e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen rumuzunuzu veya kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp, gönder butonuna basın.

GÖNDER