ŞİFREMİ UNUTTUM   |   RUMUZUMU UNUTTUM
Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Narlıdere

Yaşamak istediğin ilişki için yapman gereken şey internete girip arkadaşlık Narlıdere araması yapmak kadar basit.

istanbul.net ankara.net
Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Narlıdere'de arkadaş mı arıyorsun?

Yaşamak istediğin ilişki için yapman gereken şey internete girip arkadaşlık Narlıdere araması yapmak kadar basit.

1/2
 
  YA DA  
Arkadaşlık Narlıdere

İzmir'in sıcacık ve sevimli bir ilçesi olan Narlıdere'nin geceleri bir başkadır... Yaz akşamlarında gidebileceğin, parklarında sevdiğin ile el ele oturabileceğin Narlıdere'de neden yalnız kalasın ki? Kentin merkezinde otantik yapısını korumayı başarmış bu nadide yerin keyfini neden artık tek başına değil de, partnerinle birlikte çıkarmayasın? izmir.net'ten tanıştığın kız veya erkek arkadaşınla birlikte Tarçın Cafe'ye gidebilir, mandalina bahçesinin içinde ister keyifli bir kahvaltı yapabilir, ister bir şeyler içebilirsiniz. Ya da Trata Balık Evinde günlük ve taze olarak satılan birçok leziz deniz ürününü yerken bir yandan da partnerini daha yakından tanıma fırsatı bulabilirsin. Daha sonra Çıtır Waffle'da tatlı yiyip tatlı sohbetler edebilirsiniz. Belki de partnerinle birlikte gündelik hayatın sıkıcılığından ve monotonluğundan bıkıp farklı aktiviteler yapmak istiyorsun. O zaman Narlıdere Olimpik Yüzme Havuzu gitmeniz gereken yer. Ya da Narlıdere'deki en büyük kültür tesisi olan Atatürk Kültür Merkezi'ne gidebilir bu keyifli gezi eşliğinde ilişkinizin geleceği hakkında konuşabilirsiniz.

Eğer arkadaş çevreni genişletmek ve yeni bir arkadaşlık kurmak istiyorsan sen de arkadaşlık siteleri ve evlilik siteleri için profil sayfası oluştur. Örneğin izmir.net senin için uygun bir arkadaşlık sitesi olabilir. Buradaki üyeliğin ile siteye girip arkadaş arama butonu sayesinde kendine uygun kız arkadaş ya da erkek arkadaş adaylarını bulabilirsin.

Yaşamak istediğin ilişki için yapman gereken şey internete girip arkadaşlık Narlıdere araması yapmak kadar kolay. Şimdi harekete geç ve arkadaş arıyorum diyen onlarca Narlıderelinin arasına katıl. izmir.net'teki hesabınla ücretsiz olarak diğer üyelerin profillerini gezebilir, hoşlandıklarınla anında sohbet etmeye başlayabilirsin.

Yeni bir başlangıç için ikinci bir evlilik düşünenlerin de izmir.net'te olduklarını unutma. Üstelik ikinci baharını yaşayabileceğin, aradığın özellikleri taşıyan dul bayan arkadaşı burada bulamayacağını nereden bilebilirsin?

Rumuz hatırlatma

Rumuzunuzu e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.

GÖNDER

Şifre hatırlatma

Şifrenizi e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen rumuzunuzu veya kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp, gönder butonuna basın.

GÖNDER