ŞİFREMİ UNUTTUM   |   RUMUZUMU UNUTTUM
Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Karşıyaka

"Yepyeni bir heyecan ve kalp çarpıntısı için arkadaş arıyorum" diyen, arkadaşlık Karşıyaka aramasıyla hayallerindeki aşka kavuşanlar arasına girmeye hazırlan.

istanbul.net ankara.net
Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Karşıyaka'da arkadaş mı arıyorsun?

"Yepyeni bir heyecan ve kalp çarpıntısı için arkadaş arıyorum" diyen, arkadaşlık Karşıyaka aramasıyla hayallerindeki aşka kavuşanlar arasına girmeye hazırlan.

1/2
 
  YA DA  
Arkadaşlık Karşıyaka

Arkadaş ve iş çevrende aradığın aşk ile tanışma şansını yakalayamadıysan, her zaman düşlediğin mutlu bir ilişki yaşamak ve hatta belki de evlilik yolunda ilerlemek için arkadaşlık siteleri veya evlilik siteleri için üyelik oluşturabilirsin. Oluşturduğun üyelik ile site içindeki profilleri ücretsiz olarak gezebilir ve arkadaş çevreni genişleterek yeni arkadaşlıklar kurabilirsin. Bunun için sana yardımcı olacak izmir.net'e üye olmaya ve buradaki arkadaş arama butonu ile senin kriterlerine uyan kız arkadaş ya da erkek arkadaş araması yapmaya var mısın?

izmir.net sayesinde tanıştığın yeni arkadaşınla Karşıyaka'nın büyüleyen manzarası eşliğinde güzel bir kahvaltıya güne başlayabilirsin. Daha sonra Bostanlı sahilinde uzun bir yürüyüşe çıkabilirsin. Sahil boyunca birçok cafe bulunuyor. Yorulduğun anda dilersen kafelerden birine girip dinlenebilir, dilersen sahildeki banklardan birine oturabilirsin. Bostanlı sahildeki bisikletlerden birini kiralayarak daha hızlı ve daha keyifli bir zaman geçirme imkanın da bulunuyor.

Eğer hobilerin arasında dağcılık varsa Balçova Tepesi ve Yamanlar Dağı'na tırmanarak zamanını değerlendirebilirsin. Tarihe meraklıysan, günümüzde müze olarak düzenlenen, şehrin en eski fotoğraf stüdyosu olan Hamza Rüstem Fotoğraf Evi'nde eski fotoğraflarla birlikte sergilenen eski fotoğraf makinelerini görebilir, partnerin ile birlikte yaşadığın yerine tarihine belgeleri sayesinde tanıklık edebilirsin. Birlikte bu kadar güzel zaman geçirdikten sonra son olarak mutlaka Karşıyaka'daki Kumrucu Şevki'ye gidin ve İzmir'in o ünlü kumrusunun tadına birlikte bakmayı unutmayın.

izmir.net üyeliği sayesinde seni bekleyen partner ile tanışma fırsatını kaçırma ve elini çabuk tut. izmir.net'e üye olarak "yeni bir arkadaşlık, yepyeni bir heyecan ve kalp çarpıntısı için arkadaş arıyorum" diyen, arkadaşlık Karşıyaka aramasıyla hayallerindeki aşka kavuşan şanslı kişiler arasına girmeye hazırlan.

İkinci evliliklerini yapmak isteyen binlerce kişinin de arkadaşlık sitelerinde mutluluğu aradıklarını unutma. Sen de hayalindeki dul bayan ile burada tanışabilir, hayatının geri kalanını keyifle geçirebilirsin.

Rumuz hatırlatma

Rumuzunuzu e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.

GÖNDER

Şifre hatırlatma

Şifrenizi e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen rumuzunuzu veya kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp, gönder butonuna basın.

GÖNDER