ŞİFREMİ UNUTTUM   |   RUMUZUMU UNUTTUM
Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Kınık

Onlarca kişi arkadaşlık Kınık araması ile hayallerini kurduğu aşk ile tanışma fırsatını yakalıyor.

istanbul.net ankara.net
Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Kınık'ta arkadaş mı arıyorsun?

Onlarca kişi arkadaşlık Kınık araması ile hayallerini kurduğu aşk ile tanışma fırsatını yakalıyor.

1/2
 
  YA DA  
Arkadaşlık Kınık

Güzel iklimi ve pırıltılı denizi ile bilinen İzmir'de yaşayan, arkadaş bulma ve arkadaşlık kurma konusunda sıkıntı yaşayan biri misin? Zaman zaman utangaçlığın yüzünden yalnız kaldığın, kız arkadaş ya da erkek arkadaş bulamadığın mı oldu? Öyleyse bu karamsarlığı üzerinden at ve yeni bir hayata merhaba demek için arkadaşlık siteleri ve evlilik sitelerinde ücretsiz profiller oluştur. Oluşturduğun profil ile site içindeki arkadaş arama bölümünden kendine uygun bir partner, her zaman istediğin bir ilişki bulma şansın çok yüksek. Tıpkı senin gibi onlarca insanc "arkadaş arıyorum" diyerek internette yaptıkları arkadaşlık Kınık araması ile hayallerini kurdukları aşk ile tanışma fırsatını yakalıyor. Belki de ileride bir evlilik düşüneceğin o kişiyi burada bulma şansın çok yüksek. izmir.net, yalnızlığını paylaşmak isteyen birçok kişi ile seni tanıştırmaya hazır. Site içerisinde yapacağın gezinti ve sohbet sana aklından bile geçmeyecek bir aşk sunabilir. Siteden tanıştığın kız veya erkek arkadaşın ile Kınık'ın eşsiz tarihi mekanlarına yolculuk yapabilirsin. Çok eski zamanlardan bu yana yerleşim yeri olan Kınık'ta sayısız tarihi eser bulunuyor ve bunların çoğu henüz keşfedilmemiş durumda. Bu fırsatı kaçırmamak için partnerinle el ele unutulmaz bir tarihi keşif gezisine çıkabilirsin. Karadere Köyü bu gezi için oldukça ideal bir başlangıç noktası. Bu bölgede günümüzden binlerce yıl önce Cilalı Taş Dönemi'nden kalma eşyalar bulunduğunu, bölgenin Büyük İskender ve daha sonra Roma İmparatorluğu'na şahitlik ettiğini unutma. Mamurt Kale'nin doruk noktasındaki Kibele Tapınağı'nın kalıntılarını keşfederken, bölgenin eşsiz manzarasının tadını çıkarabilirsiniz. Unutma, burası aynı zamanda Yunt Dağı'nın zirve noktası ve buradaki mükemmel manzara eşliğinde partnerinle romantik anlar yaşayabilirsiniz.

Daha önce kendine uygun bir partner bulamamış, mutsuz bir evlilikten geçmiş de olsan, umutsuzluğa kapılma. İzmir.net sayesinde sadece daha önce hiç evlenmemiş kişilerle değil, aradığın dul bayan ya da dul bay arkadaşlarla da tanışma fırsatı yakalayabilirsin.

Rumuz hatırlatma

Rumuzunuzu e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.

GÖNDER

Şifre hatırlatma

Şifrenizi e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen rumuzunuzu veya kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp, gönder butonuna basın.

GÖNDER