ŞİFREMİ UNUTTUM   |   RUMUZUMU UNUTTUM
Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Selçuk

Arkadaşlık Selçuk araması yaparak istediğin aşka kavuşmak için daha fazla bekleme. izmir.net'e üye ol, yazın tadını sevdiğinle çıkar.

istanbul.net ankara.net
Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Selçuk'ta arkadaş mı arıyorsun?

Arkadaşlık Selçuk araması yaparak istediğin aşka kavuşmak için daha fazla bekleme. izmir.net'e üye ol, yazın tadını sevdiğinle çıkar.

1/2
 
  YA DA  
Arkadaşlık Selçuk

Çok uzun olmayan sahil şeridi ile Selçuk, İzmir'in tarihi açıdan en önemli yerleri arasında bulunuyor. Bu güzel ilçede yalnız geçecek bir yaz tatili hiçkimse istemez. Sen de aynı fikirdeysen ve artık yalnızlığına bir son vermek istiyorsan yalnızları buluşturan arkadaşlık siteleri ve evlilik siteleri için profil oluşturmaya ne dersin? Belki de bu sayede her zaman aradığın ama hiçbir yerde bulamadığın kız arkadaş ya da erkek arkadaş ile tanışma şansı bulabilirsin. Yeni bir arkadaşlık ve heyecan dolu bir yaz için harekete geçip izmir.net'te bir üyelik oluşturabilirsin. Buradaki üyeliğin ile anında site içinde gezinmeye başlayabilir, aradığın ilişiki için uygun kişilşerin olup olmadığını öğrenebilirsin. Siteden tanıştığın kız ya da erkek arkadaşınla bir kafede buluşup bir şeyler içerken onu daha yakından tanıma fırsatı bulabilirsin. Daha sonra Selçuk'un inanılmaz tarihini partnerinle el ele keşfedebilirsin. Partnerinle şöyle bir tarihi rota izleyebilirsin: Ayasuluk Kalesi, İsa Bey Camii, St. Jean Bazilikası, Efes Müzesi, Artemis Tapınağı kalıntıları, Meryem Ana Evi ve Efes Antik Kenti. Belki de daha heyecanlı bir aktivite partnerin ve seni daha da yakınlaştıracak. Eğer partnerinin hoşuna gidecekse hemen elinden tut ve onu doğruca Aqua Fantasy Aquapark'a götür.

izmir.net, seni aradığın arkadaş ile tanıştırmaya, sana hayallerini kurduğun türden bir ilişki ve aşk yaşatmaya hazır. Bunun için tek yapman gereken şey internete girmek ve arkadaşlık Selçuk araması yaparak istediğin aşk ile tanışmak. Unutma ki yalnızlıktan sıkılan ve arkadaş arıyorum diyen onlarca Selçuklu da senin gibi arkadaşlık sitelerinde geziniyor ve site içindeki arkadaş arama bölümünden kendilerine uygun bir partner arıyor. Şimdi senin de harekete geçmen ve belki de çok güzel bir evlilik yapacağın o kişiyi bulman gerek. izmir.net'te yapacağın ücretsiz gezinti ile uygun bulduğun kişi ile hemen sohbet etmeye başlayabilirsin.

Daha önce evlilik yaşamış olanların da burada olduklarını unutma. Aradığın dul bir bayan ise onun da seni izmir.net'te bekliyor olabileceğini sakın unutma.

Rumuz hatırlatma

Rumuzunuzu e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.

GÖNDER

Şifre hatırlatma

Şifrenizi e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen rumuzunuzu veya kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp, gönder butonuna basın.

GÖNDER